MENÜ
üretim Arzu edilen tasarımı üretme kabiliyeti

Savunma ve havacılık sanayi  alanlarında tecrübeli personeliyle  sektöründe arzu edilen tasarım,üretim ve montaj  kabiliyetlerini birleştirmeyi başaran Hiperteknoloji Savunma,müşterilerinin  ihtiyaç duyduğu ürünleri zamanında ve uygun olarak üretmeyi kendisine misyon edinmiştir.

CRN AEROSPACE Teknoloji ve çağın hızıyla güç ve istikrar.Zengin makine portföyü.
Son teknoloji 5 eksenli makine parkı ile 3,5 metreye kadar karmaşık şekilli parçaların üretimini gerçekleştiren Hiperteknoloji, müşterilerine mühendislik hizmeti de vererek çözüm ortağı olmaktadır.  Hiperteknoloji; güçlü sermaye yapısı ile sistem seviyesi ürün tasarlayan ve üreten, Türkiye'de teknoloji üreten sektörün öncü firmalarından biri olma hedefiyle yatırım yapmaya devam etmektedir.
CRN AEROSPACE Yüksek verimli profesyonel ekip ruhu, sektöre iz bırakan vizyon.
2018 yılının başlarında faaliyete başlayan Hiperteknoloji; 1. Sincan Organize Sanayinde 15.000 m2 kapalı alan ve 25.000 m2 toplam alan üzerine kurulmuş bir mühendislik şirketidir. Yakın zamanda yaptığı yatırımlarla ön plana çıkan Hiperteknoloji tecrübeli kadrosuna kattığı genç yeteneklerle kısa sürede TAI, Alp Havacılık, Aselsan ve Tübitak-Sage gibi sektörün önemli firmalarıyla çalışmaya başlamıştır.
CRN AEROSPACE Havacılık ve savunma sanayi alanında vizyonlu bakış açısıyla daima ileri

Yirmi beş seneyi aşkın süredir sektöründe başarılı çalışmalara imza atan Ankara Seramik'in yenilikçi vizyonu ile kurulan Hiperteknoloji Savunma,havacılık ve savunma sanayi alanlarında katma değeri yüksek üretimlere imza atıyor.