MENÜ

CRN AEROSPACE

Kabiliyetler

01

İmalat

Yüksek hassasiyetli makine parkurumuzla ve kalifiye personelimizle, kurum kültürü haline getirmek istediğimiz yalın dönüşüm yöntemlerini uygulayarak, tasarımların üretilebilirliğini inceleyip uygun aparat, takım ve işleme metodlarıyla üretim yapmaktayız.

02

Kalite kontrol

Kalite kontrol sürecimiz firmaya hammadde girişinden başlar müşteri kabulüne kadar devam eder. Bu süreçte sırasıyla girdi, ara ve final muayene yapılır. Müşteri, ürün kabulünü yaptığında süreç tamamlanmış olur. Müşteri isterlerine göre kontroller arasına ilk parça muayenesi, kaynağında muayene, denetim vb. faaliyetler de eklenir. Tüm bu çalışmaların takibi ve kontrolü ERP üzerinden sağlanmaktadır.

03

Tasarım

Tasarım ekibimiz ile Savunma, Havacılık ve Uzay sektörlerinde  müşterilerimize çözüm ortağı oluyoruz.

 

04

Montaj

Müşteri talebi doğrultusunda imal edilen ürünlerin tecrübeli personelimiz ile montajı tamamlanmış olarak da teslim ediyoruz.

05

Kaynak

Hiperteknoloji 2020 yılının ilk yarısında kaynak prosesi altyapısını kurmuş ve ikinci yarısında da MAG & MIG Kaynaklarında WPQR( Kaynak Yöntem Testi) onaylarını alarak kaynaklı imalat alanında da hizmet vermeye başlamıştır. Ayrıca Hiperteknoloji 2020’nin ikinci yarısında TS EN ISO 3834-2 Sertifikasyonunun tüm gereksinimlerini sağlamak için de hız kesmeden çalışmalarına devam etmektedir.