MENÜ
CRN AEROSPACE Tasarım,üretim ve montaj kabiliyeti.
25 yılı aşkın bir süredir yoluna başarıyla devam eden Ankara Seramik; sektörel çeşitliliğini artırmak, savunma ve havacılık sanayine hizmet etmek üzere Hiperteknoloji Savunma'yı kurmuştur.
CRN AEROSPACE Yüksek verimli profesyonel ekip ruhu, sektöre iz bırakan vizyon.
2018 yılının başlarında faaliyete başlayan Hiperteknoloji; 1. Sincan Organize Sanayinde 15.000 m2 kapalı alan ve 25.000 m2 toplam alan üzerine kurulmuş bir mühendislik şirketidir. Yakın zamanda yaptığı yatırımlarla ön plana çıkan Hiperteknoloji tecrübeli kadrosuna kattığı genç yeteneklerle kısa sürede TAI, Alp Havacılık, Aselsan ve Tübitak-Sage gibi sektörün önemli firmalarıyla çalışmaya başlamıştır.
CRN AEROSPACE Teknoloji ve çağın hızıyla güç ve istikrar.Zengin makine portföyü.
Son teknoloji 5 eksenli makine parkı ile 3,5 metreye kadar karmaşık şekilli parçaların üretimini gerçekleştiren Hiperteknoloji, müşterilerine mühendislik hizmeti de vererek çözüm ortağı olmaktadır.  Hiperteknoloji; güçlü sermaye yapısı ile sistem seviyesi ürün tasarlayan ve üreten, Türkiye'de teknoloji üreten sektörün öncü firmalarından biri olma hedefiyle yatırım yapmaya devam etmektedir.

Şirket Politikası

CRN AEROSPACE

CRN Aerospace çatısı altında, Savunma Sanayi tecrübeleri olan 43 kişilik uzman kadro ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

3 İdari
Kadro
16 Mühendis
2 Yüksek
Mühendis
22 Tekniker

Dönem Stratejileri

2019 yılında ERP CANIAS kurulması.

2019 yılında Tasarım Merkezi kurulması.

2020 yılı içerisinde özel proseslerde(ısıl işlem-kompozit-kaplama) gerekli yatırımların yapılarak bu alanlarda faaliyetlere başlanması.

Mühendislik kadromuzu genişleterek sistem seviyesi ürünler tasarlanması. Savunma ve havacılık sektörleri için gerekli olan alt sistemlerin tasarlanması, geliştirilmesi ve yerlileştirilmesi konularında gerekli personel istihdamı ve teknik alt yapı yatırımları yapmayı planlamaktayız.

2019 yılı içerisinde Tesis Güvenlik Belgesinin alınması.

Belgeler

ISO:9001 2015 AS 9100 REV-D

Kalite

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini doğru anlayıp, uygun hizmeti onlara sunmak.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde, ürünlerimizi zamanında ve uygun üretmek.

Kalite yönetim sistemimizin etkinliğini risk bazlı yaklaşım ile sürekli iyileştirmek ve verimliliğin arttırılmasını sağlamak.